Jak zmieniło się Pomorze? Jedne miejsca znikają, pojawiają się nowe budynki! [archiwalne i aktualne zdjęcia]

Pomorze nieustannie się zmienia. Jedne budynki bezpowrotnie znikają z krajobrazu miast, inne powstają i ich miejsce. Zapraszamy na niesamowitą podróż. Archiwalne fotografie zestawione ze współczesnymi zdjęciami pokazują, ile tak naprawdę zmieniło się w pomorskich miastach. Macie własne archiwalne zdjęcia? Prześlijcie je na adres: internet@dziennikbaltycki.pl a dołączą do naszej galerii.

aniz, ab

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

23.10.2018, 10:39

Dziadostwo -zestawy zdjec manipulowane -podobnie jak historia "prawdziwej" Polski.

08.03.2018, 09:56

Ba, wiadomo, "przed wojną to była glina"! ;)

08.03.2018, 09:33

Kwidzyn po roku 1989 stracił bezpowrotnie kilka bardzo ciekawych obiektów architektonicznych. Nie wspomnę już o dewastacji dokonywanej systematycznie za czasów komuny. Przed wojną jako Marienwerder był perełką Prus Wschodnich. Taka to smutna historia

07.03.2018, 19:15

Nie ma pieniędzy? Są ale nie dla Polaków!
W gazie lupkowym i syngazie powstałym z podziemnego zgazowania Węgla kamiennego możemy mieć biliony dolarów!!!! Dlaczego polski rząd nic nie robi????

07.03.2018, 14:07

Zadupia to zadupia nic dadać!

16.05.2016, 18:52

Czy pięknieje? Chyba tandecieje w tanim blichtrcie.

02.04.2016, 16:49

Tczew nie rozni sie od miast zachodnich, omijajac Trojmiasto, polecial rowno do przodu, wiem o czym pisze od x-lat mieszkam w Kolonii

01.04.2016, 16:58

Dziadostwo - za moich czasow bylo piekniej

01.04.2016, 09:26

Za tymi gdańskimi flagami, chyba nikt nie tęskni. Chyba, że jakiś p. "blaszany bębenek".

01.04.2016, 09:22

lunek, u ciebie wspomnienia płaczą, a nie rzeczywistość. sorry.

31.03.2016, 14:18

a dla mnie Wejherowo jest też wiochą
zobaczcie jak zniszczyli piękny rynek kiedyś pamiętam lata 1990 lata był o wiele
ładniejszy tam gdzie jest poczta to tam była ulica i chodniki. nie wierzycie to mam parę filmików z roku 1988 roku
w piszcie Wejherowo youtube rok 1988
będziecie aż płakać

30.03.2016, 20:17

dla mnie Rumia to wielka wiocha

30.03.2016, 17:10

Tczew jest pieknym miastem, mialem to mozliwosc zobaczyc jadac do Trojmiasta, poza Trojmiastem to Tczew najbardziej zmienil sie na pozytywnie na Pomorzu

30.03.2016, 17:00

Starogard zmienil sie w ruine

30.03.2016, 11:47

A gdzie jest Kwidzyn,Gniew,Malbork,Starogard?!

30.03.2016, 10:01

Widać że na Pomorzu zmienił się tylko Tczew

30.03.2016, 07:44

Starogardu nawet nie ma. Tak się "zmienił"!

29.03.2016, 22:06

Mam wrażenie, że Tczew na tych przeobrażeniach stracił. Przynajmniej na tych zdjęciach, bo do promenady nie można się przyczepić w obecnym kształcie,