Fani Guns N' Roses przed Stadionem Energa Gdańsk - zobaczcie zdjęcia sympatyków legendarnej grupy!

Kolejki do wejścia na koncert Guns N' Roses były długie na kilkaset metrów, prawie do położonego obok Amber Expo. Bramy stadionu dla posiadaczy biletów Early Entrance zostały otwarte o godz. 17, pozostałych uczestników zaczęto wpuszczać chwilę po godzinie 17.30.


Zobacz ZDJĘCIA I WIDEO z koncertu Guns N' Roses w GdańskuKoncert Guns N' Roses w Gdańsku. Jak wrócić ze Stadionu Energa Gdańsk? [KOMUNIKACJA MIEJSKA]Fani Guns N' Roses w koszulkach i z gadżetami ulubionego zespołu ze zniecierpliwieniem wchodzili na teren stadionu. Zanim jednak zespół Guns N' Roses wszedł na scenę, publiczność rozgrzali Doda z zespołem Virgin oraz brytyjski zespół Killing Joke.

Koncert Guns N' Roses. Przyślij zdjęcie!


Czekamy na Wasze zdjęcia i wrażenia z koncertu! Zamieścimy je w naszych serwisach internetowych.

Masz zdjęcie z koncertu? Prześlij na adres: internet@prasa.gda.plPrzeczytaj także: Zespół Depeche Mode zagra w Ergo Arenie!Guns N' Roses na Stadionie Energa Gdańsk


Koncerty

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!