(© Archiwum/T Bołt)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W związku z zamknięciem Drogi Wojewódzkiej nr 218 pomiędzy Chwaszczynem i Karczemkami, od godz. 10.00 18 kiwetnia, przez ok. 2 tygodnie, obowiązywać będą zmienione trasy linii 191 i 193.

Od ronda w Chwaszczynie autobusy będą kursować Drogą Krajową nr 20 (ul. Gdyńską) do granicy Chwaszczyna i Tuchomia, a następnie ul. Dobrzewińską w Tuchomiu i Tuchomską w Karczemkach do skrzyżowania z Drogą Wojewódzką nr 218 (z ul. Gdańską).

Na trasie objazdu obu linii będą obowiązywać przystanki:

"Chwaszczyno” – w kursach w kierunku Koleczkowa i Szemuda,
„Chwaszczyno - Lisia” n/ż – w obu kierunkach,
tymczasowe „Karczemki - Tuchomska” n/ż – w obu kierunkach (przystanki te usytuowane będą przy ul. Gdańskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Tuchomską).

Zawieszone zostaną przystanki „Chwaszczyno - Poczta” i „Chwaszczyno - Boczna”.

Zobacz Nowe słupy trakcyjne na al. Zwycięstwa

Przystanek „Karczemki - Tuchomska” tymczasowo będzie granicą stref taryfowych dla biletów okresowych, pomiędzy gminą Żukowo i gminą Szemud (zamiast zawieszonego przystanku „Chwaszczyno - Boczna”).

Codziennie rano najświeższe informacje z Gdyni prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!