Działka po legendarnym lokalu Maxim w Orłowie Działka po legendarnym lokalu Maxim w Orłowie

Działka po legendarnym lokalu Maxim w Orłowie (© Tomasz Bołt/archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Grunty warte niemal 3,2 mln zł sprzedać będą próbowali w piątek gdyńscy urzędnicy. To kolejny już, podobny przetarg w tym roku.

Tym razem pod młotek idą nieruchomości, przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Jest to łącznie kilkanaście działek. Najwięcej z nich znajduje się przy ul. Kacze Buki w Wielkim Kacku. Oferentom proponowane są jednak także działki m.in. przy ul. Tezeusza na Chwarznie, ul. Nowodworskiego w Chyloni, ul. Marynarskiej i Miegonia na Oksywiu. Jeśli urzędnikom uda się znaleźć kontrahentów, zarobione pieniądze przeznaczone zostaną na nowe inwestycje w mieście.

Do końca tego roku przedstawiciele gdyńskiego Ratusza zaplanowali jeszcze trzy kolejne przetargi na sprzedaż nieruchomości Odbędą się one 15 listopada i 28 listopada oraz 6 grudnia. Kolejne zaplanowano w 2014 r. Urzędnicy sprzedać będą chcieli m.in. nieruchomość po słynnym lokalu "Maxim" tuż koło orłowskiego mola.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wiadomości, Wydarzenia

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

odpowiedź wse (gość) (wse)

Urzędnicy piszą?
Nie bójcie się, "ciemny lud" kupi waszą kampanię wyborczą za nasze pieniądze.
Zloty żaglowców, pokazy samolotów, a mnóstwo potrzebnych inwestycji wycięliście z budżetu...