(© Piotr Hukało)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W czwartek przed godziną 13, dwóch zamaskowanych mężczyzn napadło na placówkę bankową w Gdyni. Pracownicy w obawie o własne życie oddali pieniądze. Policja poszukuje sprawców.

Z informacji jakie przekazał nam kom. Michał Rusak, rzecznik KMP w Gdyni, o 12:45 oficer dyżurny otrzymał informację o napadzie na placówkę bankową przy ulicy Wielkopolskiej. - Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że dwóch zamaskowanych mężczyzn, przedmiotem przypominającym broń, sterroryzowali pracowników i zażądało wydania gotówki. Po otrzymaniu pieniędzy uciekli w kierunku gdyńskich Karwin - informuje kom. Rusak.

Czytaj także: Napadł na bank w Gdańsku. Policja poszukuje mężczyzny [PORTRET]


Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia, policja skierowała na miejsce wszystkie patrole. Obecnie w banku trwa zabezpieczanie śladów i oględziny. Póki co nie udało się zatrzymać sprawców. Na razie nie wiadomo też ile pieniędzy zostało skradzionych.

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

robert (gość)

Żałosne jest to że w dzisiejszych czasach napad na bank wydaje się całkowitą abstrakcją. Wyobrażamy sobie sceny ze starych filmów gdzie uzbrojeni jeźdźcy na koniach przy użyciu lin wyrywali cały sejf lub wysadzali go przy użyciu dynamitu. Już w filmie tacy sprawcy łapani byli natychmiast po zdarzeniu, a w Polsce przy dzisiejszej technologii ciegle szuka się śladów:-)

jogibaboo (gość)

Oto wychodzą dziadowskie oszczędności banków: tworzenie wielu małych placówek, z minimalną obsługą i bez stałej ochrony lub dziadkiem kręcącym się przy wejściu!!!