(© Przemek Świderski)

13 maja w Gdyni po raz trzeci będzie obchodzony Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji w dwóch gdyńskich teatrach będzie można kupić bilety za jedynie 500 groszy!

W akcji „Bilet do teatru za 500 groszy” weźmie udział 98 teatrów z 39 polskich miast, a więc o osiem teatrów więcej niż w roku ubiegłym. Sprzedaż biletów za 5 złotych rozpocznie się 13 maja i będzie prowadzona tylko w stacjonarnych kasach teatrów. Spektakle nie będą jednak wystawiane w kolejną sobotę, jak było w roku ubiegłym, lecz przez cały tydzień – aż do 20 maja.

Sprzedaż rozpocznie się 13 maja. Jedna osoba może nabyć maksymalnie 2 bilety.

W Gdyni do akcji przyłączyły się: Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, który 16 maja o godzinie 20.00 zaprasza na spektakl „Kursk” w reż. Krzysztofa Babickiego prezentowany na Darze Pomorza oraz Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej, w którym 20 maja o godz.19.00 będzie można zobaczyć spektakl „Sceny miłosne dla dorosłych” w reż. Igora Michalskiego.

W tym roku cena biletu odpowiada liczbie spektakli premierowych w ostatnim sezonie, których twórcy wykorzystali do rozmowy z widzami współcześnie napisane teksty. Było ich dokładnie 530, jednak organizatorzy zaokrąglili cenę biletów do 500 groszy.

Więcej informacji: dzienteatrupublicznego.pl

Teatr

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!