Centrum w Gdyni Centrum w Gdyni

Centrum w Gdyni (© nordea.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Nordea zdecydowała się na budowę nowego centrum IT w Gdyni. Będzie ono odpowiedzialne za rozwijanie nowych aplikacji biznesowych dla rynków kapitałowych - dla traderów, analityków rynków kapitałowych, klientów korporacyjnych itd..

- Nasi pracownicy w Trójmieście będą pracować jako rozszerzony zespół, wraz z kolegami z Kopenhagi tworząc i rozwijając ważne dla biznesu aplikacje służące do obsługi instrumentów finansowych - mówi Paweł Szymański, Regionalny Dyrektor IT Capital Markets.

Trójmiejski zespół IT Capital Markets ma w planach zatrudnienie od 40 do 60 osób w perspektywie najbliższych kilku lat. Ze względu na charakter pracy, pracownicy będą współpracować z krajami skandynawskimi.

Lokalizacja w Trójmieście została wybrana ze względu na bliskość siedziby głównej oraz dostępność wysokiej klasy specjalistów IT. Biura znajdują się w Gdyni przy ul. Łużyckiej 6a.

Zostaw e-mail, a my dostarczymy Ci najświeższych informacji

Wydarzenia Gospodarcze

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

klient (gość)

Na otarcie łez ? Swoją drogą to szkoda ,że bank się wycofuje z Polski .PKO BP jeszcze długo musi pracować na standardy w Nordei .

Gdynia (gość)

A ile osób będzie ZWOLNIONYCH w związku z wycofaniem się Nordei z Polski?
ILE podatków nie wpłynie w związku z wycofaniem centrali z Gdyni?