Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Obiad podany od razu po powrocie z pracy? Codziennie urozmaicone posiłki z różnych kuchni świata? Teraz to możliwe! Wszystko dzięki specjalnie stworzonej stronie przy współpracy z PizzaPortal.pl. Do wyboru masz ponad 2500 restauracji w blisko 400 miastach w całej Polsce.

Zastanawialiście się kiedyś, ile czasu zajmuje przygotowywanie codziennie posiłków? Zapewne każdy miał chwile słabości, gdy po powrocie z pracy brakowało już energii, by przygotować obiad. Na szczęście istnieją strony, które zadbać mogą o nasz spokój, komfort i wygodę! Taką możliwość dają platformy internetowe zamawiania jedzenia online. Jedną z nich jest PizzaPortal.pl, która stała się polskim liderem w zamawianiu posiłków przez Internet.

Zamówień dokonywać można m.in. poprzez stronę: naszemiasto.pl, która połączona jest z serwisem PizzaPortal.pl. Dzięki zamawianiu z podanej strony, nie tylko w szybki i prosty sposób zamówi się swoje ulubione posiłki, ale zjeść można z 20% rabatem.

Jak złożyć zamówienie?
Wystarczy wejść na stronę: naszemiasto.pl/pizza, podać miasto i nazwę wraz z numerem ulicy, gdzie ma być dostarczone jedzenie. Następnie wybrać ulubioną restaurację z listy oraz zaznaczyć najsmaczniejsze dla siebie dania. Na koniec wybrać sposób zapłaty i skorzystać z 20% zniżki. Podczas składania zamówienia na górze strony dostępny jest kod, który należy wpisać w pole na kod promocyjny pod zamówieniem. Zamawiając jedzenie online nie trzeba mieć przy sobie gotówki - płatności dokonywać można również kartą albo przelewem Dotpay.

Dzięki zamawianiu jedzenia online, w szybki i wygodny sposób zamówić można jedzenie z rozmaitych kuchni świata. Nie trzeba osobiście odwiedzać wszystkich restauracji, by posmakować dań kuchni orientalnej, włoskiej, meksykańskiej, bułgarskiej czy wielu innych. Teraz wszystkie smaki mogą trafić do Ciebie!

Tylko w listopadzie – 20% do pierwszego zamówienia! Kod znajdziecie TU.


Gastronomia

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mike (gość)

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/3301724,kuchenne-rewolucje-magdy-gessler-bedzie-9-sezon-kuchennych-rewolucji,id,t.html

łukasz (gość)

Chcesz wiedzieć gdzie są twoi znajomi, partner, dziecko?
Dzięki temu programowi dowiedziałem się że mój szef jeździ do klubu ze striptizem i używa sb do woli!
Wystarczy znac numer szukanej osoby. Polecam Łukasz.

Link: www.skroc.pl/6991