Wybierz region

Wybierz miasto

  Komórka prosto z majtek

  Autor: (mc, szad)

  2000-10-09, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24

  Dwaj 17-letni mieszkańcy Wzgórze Świętego Maksymiliana podejrzewani są o włamanie do samochodu zaparkowanego przy ul. bp. Dominika. Gdy kilka godzin później zatrzymali ich policjanci, okazało się, że znaczną ...

  Dwaj 17-letni mieszkańcy Wzgórze Świętego Maksymiliana podejrzewani są o włamanie do samochodu zaparkowanego przy ul. bp. Dominika.

  Gdy kilka godzin później zatrzymali ich policjanci, okazało się, że znaczną większość łupów ukryli w... majtkach.

  Kierowca, który przyjechał w okolice ulicy bp. Dominika razem z żoną i dzieckiem, zostawił w swoim aucie na wierzchu m.in. kurtki, ubrania, telefon komórkowy i ładowarkę. Gdy wrócił do auta, przedmiotów już nie było. Sprawę zgłosił policjantom, ci zaś zatrzymali dwójkę podejrzewanych. Jeden `z nich miał w majtkach telefon komórkowy, kostkę elektryczną i łamak, u drugiego zaś ukryte w tym samym miejscu kluczyk od samochodu i ładowarkę do telefonu komórkowego.

  Nie jest to pierwszy zatarg z prawem dwójki 17-latków. Jeden podejrzany jest o dokonanie miesiąc temu rozboju na roznosicielu pizzy, któremu - według policyjnych ustaleń - zabrał rower i jedzenie. Drugiemu gdyńska prokuratura postawiła niedawno zarzut włamania do samochodu marki Citroen.

  Sonda

  Czy chcesz utworzenia województwa Środkowopomorskiego?

  • NIE (60%)
  • TAK (28%)
  • NIE OBCHODZI MNIE TO (12%)